23 maja 2024

Zbita szybka w iPhone – gdzie naprawić? Ile kosztuje wymiana szybki?

Do jednych z popularniejszych usterek iPhone’ów należy ich zbita szybka. Jest to efekt niewłaściwego przechowywania drogiego sprzętu telefonicznego bez odpowiedniego futerału, czy obudowy chroniącej telefon przed upadkiem. Często zbicie szybki wiąże się z negatywnymi emocjami użytkownika przez świadomość horrendalnej ceny, z jaką przyszłoby mu się mierzyć w przypadku wymiany drogiego iPhone’a. Na szczęście, by szybko przywrócić właściwe użytkowanie telefonu, nie trzeba wcale kupować nowego sprzętu telefonicznego firmy Apple – wystarczy tylko wymienić stłuczoną szybkę w dobrym punkcie serwis Apple Łódź.

 

Wymiana szybki – cena

Niefortunna przygoda ze zbiciem szybki w swoim ulubionym telefonie zdarza się niezwykle często. By temu zapobiec wiele firm produkujących akcesoria komórkowe proponuje różnego rodzaju futerały, które oprócz ochrony telefonu przed zbiciem szybki, zabezpieczają cały telefon przed rozpadem na kawałki czy ewentualnymi rysami. Jednak, parafrazując stare polskie powiedzenie mówiące o tym, że mądry jest Polak po szkodzie, najczęściej o takowym zabezpieczeniach myśli się tuż po ów incydentach. W takiej sytuacji nie warto szlochać, czy snuć wizji o pożyczce zapewniającej nowy iPhone – by odzyskać swój sprzęt w nienaruszonym stanie, wystarczy oddać go do odpowiedniego warsztatu specjalizującego się w naprawie sprzętów Apple.

Wymiana szybki w renomowanych serwisach Apple jest najkorzystniejszą opcją w przypadku, gdy Twój telefon, a konkretnie jego ekran ulegnie wypadkowi i przestanie funkcjonować. W takiej sytuacji nie powinno się słuchać znajomych, którzy doradzają kupno nowego telefonu – taki  zabieg bowiem będzie się liczył z niepotrzebnymi kosztami, a nie naprawi Twojego telefonu ze wszystkimi zapisanymi danymi.

Decydując się na wymianę szybki w renomowanym serwisie Apple, wiele osób zadaje sobie pytanie o koszt takich usług, wokół których powstają najróżniejsze legendy. Prawda jest taka, że cena za wymianę szybki uzależniona jest w głównej mierze od rodzaju iPhone’a, jakiego posiadasz, rodzaju ekranu (oryginalne części lub ich dobrej jakości zastępniki) oraz czasu gwarancji, który będzie obejmował Twój telefon. Niemałe znaczenie ma tutaj konkretna firma zajmująca się naprawą usług, dlatego warto dużo wcześniej zapoznać się z orientacyjnymi cenami różnych serwisów naprawy telefonów. Średni zakres naprawy szybki telefonu waha się między 139 a 2000 zł. Różnica zatem jest przeogromna.

 

Serwis Apple Łódź

Jeśli pragniesz oddać swój telefon w ręce fachowca, który uczciwie, sprawnie i dokładnie rozprawi się z problemem Twojego iPhone’a, wybierz salon cieszący się nieposzlakowaną opinią. Do takich firm należy serwis https://serwis24.org/, który swoje usługi świadczy zarówno na miejscu, jak i internetowo, na odległość. Wystarczy tylko opisać problem i zamówić kuriera na stronie firmy, który w wyznaczonym czasie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy bezpiecznie do ów serwisu. To wspaniała alternatywa, jeśli nie możesz znaleźć stacjonarnego serwisu naprawy telefonów w Kiecach, Katowicach czy Krakowie, a pragniesz szybko odzyskać sprawny telefon.

https://serwis24.org/ to zespół zgranych profesjonalistów, którzy cechują się najwyższa jakością i precyzją wykonywanych usług. Ów fachowcy mogą poszczycić się pracą, która jest owocem ich pasji przekładającej się na efekty oferowanych usług. Firma ta nie zajmuje się wyłącznie naprawą wszystkich sprzętów firmy Apple, ale również serwisowaniem sprzętów komputerowych, naprawą płyt głównych po zalaniu, naprawą uszkodzonych gniazd LCD czy wymianą układów BGA. Firma serwis24.org pełni również funkcję sklepu online, w którym znajdziesz najróżniejsze produkty i akcesoria GSM.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.