21 lutego 2024

Jajeczka wibrujące – nowoczesny gadżet erotyczny

Wibrujące jajeczka szybko zyskały sympatię wielu użytkowniczek gadżetów erotycznych. Na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno, jednak ich wielofunkcyjność, bezprzewodowe działanie i unikatowy kształt błyskawicznie spodobały się kobietom. Małe wibrujące jajko gwarantuje bowiem nieco inne doznania niż klasyczny wibrator – jest dyskretniejsze, mniejsze i daje się zastosować przy spełnianiu rozmaitych fantazji. Co warto wiedzieć na temat tego rozkosznego gadżetu?

Bezprzewodowe gadżety erotyczne

Jajeczka wibrujące są przez niektórych nazywane nowoczesnymi kulkami gejszy. Wszystko przez niewielki rozmiar i zastosowanie, przypominające sposób użycia owych kulek. Jajka mają bardzo dyskretną formę, a dźwięk wydawany przez nie podczas wibrowania jest niezwykle cichy. Gadżety wykonuje się w bogatej palecie kolorystycznej – zwykle z silikonu medycznego, bezpiecznego dla ciała. W zależności od wybranego modelu kształt zabawek może być obły bądź podłużny. Różna może być także długość obudowy czy uchwyt służący do aplikacji zabawki.

Silnik wibrujący wprawiany jest w ruch bezprzewodowo, dlatego z jajek można korzystać wygodnie podczas masturbacji, gry wstępnej czy w czasie klasycznego seksu z partnerem. Można je także zabierać w delegacje, na spacer i do pracy. Zabawka jest więc świeżym spojrzeniem na znane dotąd gadżety erotyczne.

Jak sterować wibrującym jajkiem?

Nowoczesne jajka wibrujące uruchamia się bezprzewodowo. Dzięki temu nawet podczas wielkiego napływu namiętności można kontrolować ich działanie. Nowoczesne jajeczka wibrujące od Erotic Med mogą być sterowane na kilka sposobów:

  • kontrola przyciskami zamontowanymi na powierzchni zabawki – wystarczy odpowiednio długo przytrzymać włącznik, wybrać intensywność wibracji i zaaplikować jajeczko w ciele,
  • sterowanie pilotem bezprzewodowym – najczęściej stosowany sposób kontrolowania zabawki; pilot pomaga w uruchomieniu wibracji oraz ustaleniu ich intensywności; jest na stałe połączony z jajkiem, a zasięg jego działania to nawet kilkanaście metrów,
  • kontrolowanie gadżetu z poziomu aplikacji mobilnej – poszczególne modele jajeczek posiadają specjalne oprogramowanie na smartfon; po połączeniu się urządzeń za pomocą Bluetooth możliwe jest sterowanie doznaniami partnera za pomocą przycisków w telefonie; niekiedy połączenie nawiązywane jest przez Internet, a jajkiem sterować można z dowolnego miejsca na świecie.

Jajeczka wibrujące zasługują na miano nowoczesnych chociażby z powodu wielu możliwości sterowania. Jeśli jednak to dla Ciebie za mało, zobacz, co jeszcze stanowi o ich innowacyjności.

Wibrujące jajko poszerza granice wyobraźni

Klasyczne kulki gejszy masują pochwę kobiety tylko w momencie, gdy ta sama wprawia swoją zabawkę w ruch. W przypadku jajeczek wibrujących sytuacja wygląda inaczej, ponieważ to wbudowane w nie silniczki wywołują wibracje stymulujące strefy erogenne. Dzięki temu, że te nowoczesne zabawki erotyczne są w stanie same generować ruch, dają się zastosować w rozmaity sposób.

Wibrujące jajeczko będzie doskonałym sposobem na masturbacje. Po aplikacji gadżetu w pochwie możesz przyjąć dowolną pozycję ciała – bezprzewodowe sterowanie trybami pracy stymulować będzie najwrażliwsze obszary ciała, wywołując długi i intensywny orgazm. Wibracje mogą także pobudzać Twoją łechtaczkę. Jak pokazują przekazywane przez użytkowników opinie, wibrujące jajeczka to dobry wybór do gry wstępnej czy wspólnego seksu. Istnieją bowiem modele o podwójnych końcówkach, które można umieszczać jednocześnie w ciele obu partnerów. Co jednak najciekawsze, jajeczka sprawdzą się zarówno podczas penetracji pochwy, jak i odbytu. Przyjemność generowaną przez wibracje mogą odczuwać tym samym panowie.

Wibrujące jajeczko a kwestie zdrowotne

Porównując jajeczka wibrujące do kulek gejszy, nie można pominąć ich zdrowotnych właściwości. Podobnie jak swój pierwowzór, tak i te gadżety erotyczne pomagają utrzymać sprawność seksualną kobiet i mężczyzn. U pań wspierać będą kondycję mięśni Kegla. Po zaaplikowaniu gadżetu w pochwę mięśnie szczelnie otulają go, ćwicząc tym samym swoją siłę. W przypadku panów jajeczko będzie świetnym stymulatorem prostaty – dbanie o jej sprawność jest ważne, ponieważ w przyszłości pozwala uniknąć m.in. problemów z utrzymaniem wzwodu.

Obecnie jajeczka wibrujące powstają w rozmaitych konfiguracjach. Ich kolory, kształty, funkcje i możliwości sterowania sprawią, że z pewnością znajdziesz gadżet dla siebie. Możesz przekonać się na własnej skórze, że jajko wibrujące to prawdziwy powiew świeżości w Twoim życiu erotycznym!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.