15 czerwca 2024

Gdzie zrobić botox w Warszawie?

Co to jest botoks?

Niewątpliwie na pewno nie raz słyszałeś o tej substancji, gdyż w ciągu ostatnich lat z pewnością to ona króluje w medycynie estetycznej. Naukowcy ciągle odkrywają jej nowe zastosowanie. Toksyna botulinowa (czyli botoks) prowadzi do zablokowania przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, które odpowiada za przekazywanie impulsów nerwowych, a tym samym za wytwarzanie się zmarszczek mimicznych. Dzięki botoksowi skóra jest rozluźniona, więc nie ma opcji, aby się marszczyła. Toksyna botulinowa jest specyfikiem, który jest stosowany od wielu lat w chorobach neurologicznych. W gabinetach medycyny estetycznej nie tylko wykonuje się zabiegi dedykowane pięknu, ale również leczy się choroby i dolegliwości sprawiające dyskomfort i pogarszające jakość życia. Dzięki nim można zlikwidować przewlekłą migrenę, szczękościsk (bruksizm), co często powoduje ścieranie zębów oraz zlikwidować nadmierną potliwość w okolicach m.in. pach, stóp i dłoni. Botoks działa tylko w mięśniach, w które został wstrzyknięty, nie musisz się więc obawiać, że zmiany będą zauważalne w miejscach, w których nie chcesz. Efekty, które gwarantuje, sprawiają, że z roku na rok coraz więcej ludzi, nie tylko ze świata show-biznesu, decyduje się skorzystać z takich usług.

Gdzie warto udać się, aby wykonać zabieg botoksu w Warszawie?

Warszawa jako stolica Polski oferuje wiele miejsc godnych uwagi. Warto wybrać to, gdzie będziesz pewny swojej decyzji oraz tego, że jesteś w dobrych rękach, a efekty będą spełniać Twoje oczekiwania. Jednym z miejsc, które oferuje botox w Warszawie jest klinika Forever Young. Wykwalifikowani specjaliści z uwagą i indywidualnym podejściem pomogą Ci wydobyć Twoje prawdziwe piękno, tak abyś mógł się cieszyć nową wersją siebie w pełni satysfakcji. Jest to profesjonalna klinika, która jest zlokalizowana w Warszawie – może więc zabieg w niej wydawać się drogą inwestycją, jednakże ta placówka oferuje jedne z najkorzystniejszych cen na warszawskim rynku. Jej właściciele dbają o to, aby zapewnić wszystkim, nawet tym bardzo zapracowanym, możliwość umówienia się na upragniony zabieg. Opinie o tej klinice są dobre, co tylko potwierdza jakość obsługi klienta. Warto zaznaczyć, że profesjonaliści przeprowadzający zabieg, mają olbrzymie doświadczenie w temacie, dzięki czemu nie musisz się niczego obawiać – zabieg jest w 100% bezpieczny i szybki. Dodatkowo efekt może pojawić się już po 3 dniach! 

Jakie są efekty i dla kogo jest polecany ten zabieg?

Botoks to zabieg, który może być świetnym sposobem na lekkie poprawienie naszego wyglądu. Szczególnie jest polecany osobom, które zmagają się z problemem licznych zmarszczek. Botoks likwiduje zmarszczki powstałe przez mimikę twarzy, te głębokie, które często pojawiają się na czole, redukuje w taki sposób, że są dużo mniej widoczne oraz bruksizm, z którym boryka się nawet 8-10% dorosłych! Botoks pozwala również np. podnieść brwi czy koniuszek nosa, zlikwidować efekt kwadratowej twarzy lub poprawić jej owal, podnieść kąciki ust, czy zredukować zmarszczki na szyi. Jeżeli więc zmagasz się, z którymś z tych problemów, to zabieg z wykorzystaniem botoksu może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zabieg z użyciem botoksu nie jest jednak przeznaczony dla:

  • kobiet w ciąży lub karmiących,
  • osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi,
  • osób z zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
  • osób, które przyjmują leki rozrzedzające krew 

Pamiętajmy, że nasze zdrowie jest najważniejsze i nie zaleca się lekceważyć przedstawionych powyżej przeciwskazań.

Warto również być świadomym skutków ubocznych, które mogą wystąpić po takim zabiegu. Są to głównie lekkie zaczerwienienia w okolicach wstrzykiwanego botoksu oraz zasinienia.

Aby wszystko po zabiegu goiło się szybko i bezpiecznie nie zaleca się masować skóry w miejscach poddanych zabiegowi oraz kłaść się lub schylać przez 3 godziny od aplikacji.

Jeżeli wiesz, że zabieg botoksu może poprawić Twoje samopoczucie, podnieść Twoją samoocenę lub sprawić, że poczujesz się pewniej – zrób to dla siebie. Pozwól się odkryć na nowo! 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.