15 czerwca 2024

Folia soft flex – właściwości, zastosowanie

Folia soft flex

Folia soft flex niezwykle ułatwi Ci życie. Dzięki niej masz możliwość wykonywania nadruków o skomplikowanych kształtach, w różnych kolorach, w zależności od koloru folii. Dodatkowo nie ma konieczności wycinania folii na ploterze. Bardzo prosta w użyciu, dająca niezwykłe efekty. Możesz ją aplikować na różne rodzaje tkanin, od bawełny przez poliester do drewna czy papieru. Sprawdza się również na twardych powierzchniach. Folia jest dostępna w kolorach standardowych (niebieski, czerwony, żółty itp.). Możesz ją znaleźć również w barwach neonowych oraz metalicznych.

Dlaczego taka folia, jakie ma właściwości?

Ten rodzaj folii jest o tyle przydatny, że do jej wykonania potrzebna jest wyłącznie niskotemperaturowa drukarka laserowa. Jeśli zaopatrzyłeś się w folię o kolorach standardowych, prasę należy rozgrzać do 145 stopni. Najlepiej, abyś zabezpieczył powierzchnię. Na zabezpieczoną powierzchnię połóż folię soft flex stroną zadrukowaną ku górze. Na folię połóż papier Laser Dark również tą samą stroną. Wszystko okryj papierem termoodpornym. Dokonaj transferu warstwy z papieru Laser Dark na miejsca pokryte tonerem na folii soft flex. Dla formatu A3 trzymaj 120 sekund. Po upływie czasu powinieneś otworzyć prasę i jak najszybciej przetrzeć całość powierzchni przy użyciu miękkiej szmatki. Póki jest gorące, delikatnie zdejmij papier transportowy z papieru Laser Dark. Obetnij 1 cm krawędzi folii soft flex, aby nie zabrudzić ubrania resztkami kleju. Przeprasuj materiał, na którym będzie wykonywany nadruk. Ułóż na tkaninie folię soft flex warstwą transportową ku górze. Całość przykryj papierem termoodpornym. Dokonaj transferu w temperaturze 135 – 155 stopni Celsjusza, w czasie 30 sekund. Po otwarciu prasy poczekaj, aż do całkowitego ostygnięcia materiału z folią. Gdy ubranie zrobi się zimne, możesz odkleić folię. Nadruk możesz wykończyć z połyskiem lub matowo. Tak wygląda zastosowanie folii soft flex. Jak widzisz, nie jest to trudne w wykonaniu, a daje profesjonalne efekty w ozdabianiu różnych tkanin. Możesz dać się ponieść wyobraźni i posłużyć się swoją kreatywnością, ponieważ dzięki tej folii masz możliwość wydrukowania wszystkiego, o czym marzysz na swojej bluzce, spodniach czy nawet drewnianym stoliczku. Łatwa, szybka i wygodna alternatywa. W ten sposób możesz spełnić wszystkie zachcianki swoich dzieci o postaciach z bajek na koszulkach. Przyda się również, kiedy nie będziesz miał pomysłu na prezent. Wystarczy, że kupisz białą koszulkę i wkleisz nadruk z treścią życzeń urodzinowych dla danej osoby. Z folią soft flex jesteś w stanie urządzić swój dom, jak tylko Ci się podoba. Udekorujesz nią drewniane stoły, twarde powierzchnie czy papier.

Co w niej takiego jest?

To nowoczesna i unikalna forma tworzenia ciekawych nadruków na różnorodnych tkaninach, jak i twardych powierzchniach. Folia soft flex ma bardzo dobre opinie, klienci nie mają żadnych zarzutów. Taki sposób nadruku jest profesjonalny i łatwy w użyciu. Niejedna firma z nowego korzysta. Możemy mieć tak profesjonalne urządzenie na własny, domowy użytek w bardzo prosty sposób. Każdy potrafi poradzić sobie z obsługą folii. Cena jest adekwatna do jakości produktu. Odkrywaj możliwości folii soft flex. Pokaż, na co cię stać. Wykaż się kreatywnością. Ulubione nadruki na Twoich koszulkach są na wyciągnięcie ręki. Drukuj, twórz, korzystaj i dziel się z innymi swoimi pomysłami. Od teraz możesz wygodnie zmienić swoje wnętrze i całą szafę w kolorach standardowych, neonowych lub metalicznych. Spełnij marzenia dzieci, rodziny, znajomych i współpracowników. Każdy człowiek jest unikalny, więc czemu nie pokazać tego na koszulce? Niech wszyscy na Ciebie patrzą i podziwiają Twoją kreatywność. Z całą pewnością wiele osób spyta, w którym sklepie kupiłeś taką cudowną koszulkę. Dodaj trochę siebie do swojego mieszkania i ubrań, spraw, aby otaczające Cię przedmioty pomagały Ci w wyrażaniu siebie i swojej osobowości.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.